XII Bieg Papieski
16 października 2019
„Otwórzcie drzwi Chrystusowi…”
Wyniki
Kategoria I – chłopcy
- Ruta Filip, SP 19
- Mizeracki Karol, SP 33
- Goral Piotr, SP 15
- Kamiński Konrad, SP 24
- Kholomieienkov Wienia, SP 24
- Nowak Wojciech, SP 15
- Trepiak Krystian, SP 19
- Tylec Patryk, SP 24
- Wojtkiewicz Oskar, SP 24
- Turkiewicz Mateusz, SP 15
- Stępniak Tymon, SP 15
- Góźdź Mateusz, SP 15
- Bogucki Ksawery, SP 19
- Kowalski Ernest, SP 15
- Dudek Aleksander, SP 15
- Świątek Jakub, SP 15
- Nastalski Emil, SP 15
- Rozwadowski Jakub, SP 15
- Szewczyk Antoni, SP 15
- Maciejewski Tymoteusz, SP 19
- Pydyś Alan, SP 19
- Staniec Brajan, SP 19
- Mrozowicz Lalka Ernest, SP 19
- Pytka Grzegorz, SP 33
- Skorupski Daniel, SP 33
- Cyran Alan, SP 33
- Jaszcz Maciej, SP 33
Kategoria I – dziewczęta
- Zdun Natalia, SP 4
- Baran Gabriela, SP 15
- Marczak Oliwia, SP 19
- Kruk Zuzanna, SP 33
- Wójcik Joanna, SP 33
- Urban Maja, SP 15
- Zgierska Julia, SP 15
- Szczygielska Amelia, SP 19
- Kołosińska Julia, SP 19
- Janczak Laura, SP 19
- Spaczyńska Wiktoria, SP 19
- Skibińska Milena, SP 19
- Korzeniak Kornelia, SP 19
- Piwowarska Zuzanna, SP 19
Kategoria II – chłopcy
- Wielgos Igor, SP 15
- Chromiec Dominik, SP 31
- Górniak Przemysław, SP 15
- Borowik Wojciech, SP 15
- Wielgos Dawid, SP 33
- Niećko Mateusz, SP 10
- Majkowski Wiktor, SP 31
- Górecki Filip, SP 31
- Siedlecki Jakub, SP 10
- Stepczuk Gabriel, SP 31
- Sołodziński Jakub, SP 31
- Wójcik Patryk, SP 31
- Majkowski Adam, SP 31
- Giziak Sebastian, SP 31
- Kowal Szymon, SP 31
- Foc Miłosz, SP 31
- Kłapot Kacper, SP 19
- Jaszczyszyn Mateusz, SP 31
- Ciepłowski Kacper, SP 24
- Górecki Tymoteusz, SP 31
- Maciejewski Arkadiusz, SP 24
- Łguń Brayan, SP 31
- Kaczor Marcin, SP 24
- Alichniewicz Igor, SP 33
- Cereszko Masksymilian, SP 33
- Winnicki Bartek, SP 33
- Niewiadomski Oskar, SP 31
- Figurski Erwin, SP 33
- Czerwiński Mikołaj, SP 33
- Kamiński Maciej, SP 33
- Samołyk Piotr, SP 10
- Hawrył Adam, SP 10
- Kępiński Szymon, SP 33
- Czarnecki Jędrzej, SP 24
- Zawiślak Norbert, SP 33
- Hunek Karol, SP 33
- Kozioł Damian, SP 10
- Kielmas Igor, SP 24
- Monist Michał, SP 33
- Lisek Mikołaj, SP 10
- Foryś Jakub, SP 24
- Paluch Mateusz, SP 33
- Juraszek Piotr, SP 24
- Piwko Bartosz, SP 10
- Wołyńczuk Patryk, SP 15
- Martyn Jakub, SP 24
- Pidek Oliwier, SP 33
Kategoria II – dziewczęta
- Lewandowska Oliwia, SP 15
- Sawka Klaudia, SP 33
- Wilczek Oliwia, SP 24
- Szwed Lena, SP 52
- Pawelec Aleksandra, SP 52
- Dudra Klaudia, SP 31
- Michałowicz Daria, SP 52
- Guy Amelia, SP 15
- Boguń Gabriela, SP 10
- Jurkiewicz Justyna, SP 10
- Woś Iga, SP 52
- Latała Patrycja, SP 31
- Brzana Weronika, SP 19
- Tomczyk Natalia, SP 31
- Śledź Martyna, SP 19
- Winnicka Zofia, SP 33
- Ochal Iga, SP 10
- Kuczkowska Kinga, SP 33
- Brzezińska Natalia, SP 24
- Kasprzyl Lila, SP 33
- Tomczyk Oliwia, SP 33
- Kruczyńska Izabela, SP 52
- Sidor Daria, SP 33
- Korab Zuzanna, SP 10
- Fus Hanna, SP 31
- Karczmarz Julia, SP 33
- Oczkowska Oliwia, SP 10
- Tchorek Patrycja, SP 52
- Kopeć Weronika, SP 24
- Kuczkowska Ola, SP 33
- Wolska Dagmara, SP 24
- Kuszneruk Marcelina, SP 15
- Kowalczyk Wiktoria, SP 31
- Brus Zuzanna, SP 15
- Lech Julia, SP 24
- Matacz Julia, SP 33
- Ostrowska Aleksandra, SP 19
- Toruń Nina, SP 33
- Iłowiecka Iga, SP 33
Kategoria III – chłopcy
- Zalewski Filip, SP 31
- Tomaszewski Olaf AZS UMCS
- Michałkiewicz Dawid, SP 52
- Troć Jakub, SP 32
- Małocha Mateusz, SP 52
- Wroński Szymon, SP 32
- Kawała Bartomiej, SP 52
- Kuszneruk Kacper, SP 32
- Barnych Witalii, SP 31
- Błądek Bartek, SP 32
- Bukicz Damian, SP 24
- Bednarz Jakub, SP 31
- Kulesza Wiktor, SP 24
- Zgierski Oskar, SP 32
- Tyteczko Paweł, SP 32
- Płocheć Marek, SP 24
- Urbański Damian, SP 24
- Małysz Konrad, SP 32
- Maciejewski Sebastian, SP 24
- Bieloń Dariusz, SP 10
- Poleszak Karol, SP 24
- Kholomieienkov Danil, SP 24
- Boguń Kacper, SP 10
- Bęczyński Marcel, SP 24
- Klimek Oskar, SP 24
- Kieres Krzysztof
Kategoria III – dziewczęta
- Dec Nikola, SP 31
- Leszczyńska Aleksandra, SP 24
- Banaś Zofia, SP 32
- Lasocka Oliwia, SP 52
- Bielecka Honorata, SP 32
- Gąbka Natalia, SP 52
- Lipa Ewelina, SP 32
- Winiarska Natalia, SP 32
- Szewczyk Julia, SP 31
- Gdula Wiktoria, SP 32
- Persona Julia, SP 31
- Asabashvili Nino, SP 31
- Milczek Wiktoria, SP 52
- Kudyk Lena, SP 24
Kategoria IV – chłopcy
- Samarczenko Dariusz ZSB
- Serga Andrii ZSB
- Wójcik Cezary ZSB
- Sternik Krystian ZSB
- Sobiescański Dawid 19LO
- Świć Sebastian ZSS
- Stępniowski Kacper SOSW
- Mastalerz Bartłomiej ZSB
- Wilkoz Przemysław ZSRiP
- Wawer Dawid ZSRiP
- Szabłowski Kamil 19LO
- Rozwałka Tomasz 6LO
- Jnaczara Miłosz 19LO
- Florek Patryk 8LO
- Klempka Marek 19LO
- Rozwód Jakub ZSS
- Kostka Patryk ZSB
- Daniek Kacper 8LO
- Wójcik Jan 19LO
- Benedytskyi Mykyta ZSB
- Paszczyk Damian ZSB
- Majewski Jakub 8LO
- Grabczak Adrian ZSS
- Portka Łukasz HP Kraśnik
- Chruściel Paweł ZSB
- Ziegler Marek ZSP
- Robak Jan 6LO
- Pasieczny Michał 19LO
- Maciąg Kacper 8LO
- Cieślak Kamil ZSS
- Nawrot Jarosław ZSS
- Tiutiakh Yurii ZSB
- Kaliszyk Jakub HP Puławy
- Marchenko Andrii ZSB
- Pasztaleniec Jakub ZSP
- Chmiel Oskar ZSB
- Jankowski Jakub ZSS
- Kowalski Michał ZSS
- Muszyński Marcel 8LO
- Majewski Radosław ZSB
- Marcyniuk Patryk ZSB
- Sokółka Adrian ZSS
- Miącz Maksymilian ZSB
- Krawczyk Marcel 6LO
- Mitura Fabian 6LO
- Zduńczyk Damian ZSB
- Guśliński Paweł HP Puławy
- Krzysiak Kacper ZSS
- Sulowski Adrian ZSP
- Ziętek Dawid ZSB
- Zygo Sebastian ZSRiP
- Łapiński Przemysław 8LO
- Małek Bartłomiej ZSS
- Bielak Mateusz ZSB
- Przytuła Krystian 6LO
- Lutomski Jakub HP Puławy
- Czajkowski Adam 19LO
- Kasprzak Jakub ZSS
- Małek Kacper 8LO
- Grzeszczyk Maciej 8LO
- Łopuszyński Miłosz 19LO
- Koper Bartłomiej 8LO
- Dobrowolski Szymon 19LO
- Macieląg Hubert ZSB
- Cytawa Szymon SOSW
- Artyniuk Krzysztof 8LO
- Antonik Maciej ZSS
- Sprawka Michał 8LO
- Pawelec Filip ZSB
- Klej Jan ZSB
- Prokop Maciej ZSRiP
- Ambroż Jakub HP Kraśnik
- Żuraw Kamil HP Kraśnik
- Tchurzewski Dawid ZSB
- Podolski Piotr ZSB
- Wiejak Kacper ZSS
- Sieńko Jakub ZSS
- Miąc Jakub ZSB
- Dawidek Komrad ZSS
- Dudkiewicz Krystian 19LO
- Ościak Dominik 8LO
- Oszwa Przemysław OHP Puławy
- Kryjak Mateusz ZSS
- Frączek Arkadiusz ZSS
- Skrzypiec Jan ZSS
- Radzionov Kotia ZSB
- Junkiewicz Mikołaj ZSB
- Małaj Oskar ZSS
- Linkiewicz Hubert OHP Łuków
- Boyen Kacper 19LO
- Wilkowicz Michał ZSS
- Sadłowski Damian ZSRiP
- Syta Bartłomiej ZSB
- Ślusarski Przemysław ZSB
- Padziński Hubert ZSB
- Szymański Szymon ZSS
- Słoboda Kacper 19LO
- Chudzik Kacper 19LO
- Kowalski Krzysztof OHP Puławy
- Szafrański Patryk ZSS
- Czarnecki Krzysztof ZSS
- Stępniewski Adrian ZSB
- Fijałkowski Kornel SOSW
- Kęciak Marcin ZSB
- Juszczak Piotr ZSB
- Szymanek Kamil ZSB
- Dmochowski Jan 19LO
- Nizioł Kewin OHP Chełm
- Mikhailov Oleksandr 8LO
- Świderski Patryk OHP Łuków
- Szczepaniec Alan ZSB
- Radko Kacper ZSB
- Mil Dominik SOSW
- Adamek Kamil 19LO
- Sytyk Miłosz ZSB
- Kromer Marcin ZSB
- Regen Oskar ZSP
- Zagojski Mateusz ZSB
- Rozner Dominik 8LO
- Jonasz Kacper ZSS
- Biłgorajski Szymon ZSS
- Kędzierski Sebastian 8LO
- Lewandowski Michał ZSS
- Kociuba Wiktor ZSS
- Fidut Jakub ZSS
- Gołaś Marcin ZSS
- Dec Maciej ZSB
- Oleksiejczuk Jakub ZSS
- Gajek Mateusz ZSS
- Domański Michał ZSS
- Królik Sebastian ZSS
- Chęć Daniel ZSS
- Głusiec Rafał 19LO
- Litwin Mikołaj 8LO
- Zielniak Dominik ZSB
- Kozioł Jakub ZSB
- Pawliczuk Rafał OHP Chełm
- Wawrzycki Hubert ZSB
- Chachaj Adrian ZSS
- Kursa Grzegorz ZSS
- Ziętek Maciej 8LO
- Nowakiewicz Filip 8LO
- Sitarek Wiktor ZSRiP
Kategoria IV – dziewczęta
- Czupryn Agata AZS UMCS
- Maciąg Julia 19 LO
- Szysz Oliwia 8 LO
- Wójtowicz Emilia 6 LO
- Szot Małgorzata ZSP
- Szostak Mirella HP Kraśnik
- Kosik Karolina 8LO
- Marczuk Natalia 8LO
- Wasil Magdalena ZSP
- Kręglicka Justyna ZSRiP
- Kiszczak Paulina ZSP
- Kruczek Julia 8LO
- Król Barbara HP Kraśnik
- Mrozik Emilia ZSP
- Bojarska Kinga 6LO
- Śledziewska Anna 6LO
- Waleryś Oliwia 6LO
- Wdowiak Amelia 8LO
- Kowalczyk Aleksandra ZSP
- Daniewska Weronika 19LO
- Duda Oliwia ZSP
- Kuźniar Kamila 6LO
- Kozdroń Karolina 8LO
- Wolter Amelia 8LO
- Pluta Agata ZSRiP
- Barańska Julia ZSRiP
- Bielak Wanesa 6LO
- Chemielewska Martyna 6LO
- Rorat Aneta 8LO
- Krzysiak Wiktoria 19LO
- Wójtowicz Maria 8LO
- Strzałkowska Daria 8LO
- Najs Klaudia 8LO
- Sapalska Natalia 8LO
- Kosior Amelia ZSB
- Flak Natalia 8LO
- Borowska Justyna 8LO
- Gaik Zuzanna 8LO
- Oszmaniec Karolina BSR Zamość
- Zdybel Elwira BSR Zamość
- Głębocka Wiktoria 19LO
- Gładysz Natalia 8LO
- Słowik Aleksandra 8LO
- Wesołowska Agnieszka ZSB
- Olesiuk Julia 8LO
- Gwiazdowska Julia 6LO
- Rydel Julia 8LO
- Kozak Karolina 6LO
- Bigos Natalia 19LO
Kategoria V – mężczyźni
- Szubartowski Jakub, ZSB
- Adamczyk Krzysztof
- Stelmach Zbigniew
- Jonik Marcin
- Zdun Grzegorz
- Jermakowicz Dominik
Organizatorzy
- Parafia Rzymsko-Katolicka pw. Św. Krzyża w Lublinie
- Zespół Szkół Budowlanych im. Eugeniusza Kwiatkowskiego w Lublinie
- Lubelska Wojewódzka Komenda Ochotniczych Hufców Pracy
- Środowiskowy Hufiec Pracy 3-18
- Rada Dzielnicy Bronowice
- Dzielnicowy Dom Kultury Bronowice
- Fundacja Niepodległości
- Towarzystwo Sportowo-Turystyczne „Sokolik”
- Polski Czerwony Krzyż
Komitet honorowy
- Ks. Stanisław Budzik – Arcybiskup Metropolita Lubelski
- Krzysztof Żuk – Prezydent Miasta Lublin
- Jarosław Stawiarski – Marszałek Województwa Lubelskiego
- Przemysław Czarnek – Wojewoda Lubelski
- Teresa Misiuk – Lubelski Kurator Oświaty w Lublinie
- Jarosław Pakuła – Przewodniczący Rady Miasta Lublin
Cel imprezy
- upamiętnienie daty 16 października 1978 r. – wybór Karola Wojtyły na Papieża
- uczczenie 450. Rocznicy Unii Lubelskiej
- przypomnienie przesłania Papieża Jana Pawła II (Bóg, Honor, Ojczyzna)
- upowszechnianie wśród młodzieży i dorosłych postaw prozdrowotnych
Harmonogram
- Rozpoczęcie
od godz. 9:30 na placu na terenie Zespołu Szkół Budowlanych, ul. Słowicza 3, będą wydawane karty identyfikacyjne i koszulki dla uczestników kategorii biegowych 1, 2, 3, 4, a dla kategorii 5 od godz. 11:00. - biegi według wyznaczonych tras od punktów startowych do mety
- zakończenie
miejsce zakończenia: stadion Zespołu Szkół Budowlanych, ul. Słowicza 3 w Lublinie
do godz. 12:40 – oficjalne ogłoszenie wyników, wręczenie nagród
w godzinach 11:30–12:30 – loteria dla zawodników (losowanie upominków), występy artystyczne
Kategoria 1. Klasa I–IV szkoły podstawowej
godz. 11:00 – chłopcy
godz. 11:10 – dziewczęta
zbiórka przed startem: plac przy Zespole Szkół Budowlanych ul. Słowicza 3, od godz. 9:30.
- start: plac przed bramą wejściową na boisko asfaltowe ZSB
- bieg: w lewo przez boisko asfaltowe na stadion ZSB, runda na stadionie
- meta: stadion Zespołu Szkół Budowlanych, ul. Słowicza 3
- dystans: 300 m
Kategoria 2. Klasa V–VI szkoły podstawowej
godz. 11:20 – chłopcy
godz. 11:30 – dziewczęta
zbiórka przed startem: plac przy Zespole Szkół Budowlanych, od godz. 9:30.
- start: plac przed bramą wejściową na boisko asfaltowe ZSB:
- bieg: okrążenie asfaltowego boiska szkolnego, w prawo na stadion ZSB, runda na stadionie
- meta: stadion Zespołu Szkół Budowlanych, ul. Słowicza 3
- dystans: 500 m
Kategoria 3. Klasa VII i VIII szkoły podstawowej
godz. 11:40 – chłopcy
godz. 11:50 – dziewczęta
zbiórka przed startem: plac przy Zespole Szkół Budowlanych, od godz. 9:30.
- start: stadion ZSB
- runda na stadionie ZSB, w lewo na boisko asfaltowe, okrążenie boiska, dalej przez bramę szkolną, w prawo w ul. Słowiczą, w prawo w główną bramę szkolną prowadzącą na warsztaty, w prawo wzdłuż szkoły, w lewo przez bramkę na boisko asfaltowe, okrążenie boiska, w prawo na stadion, runda na stadionie
- meta: stadion Zespołu Szkół Budowlanych, ul. Słowicza 3
- dystans: 1700 m
Kategoria 4. Szkoły średnie
godz. 12:00 – start wspólny
zbiórka przed startem: plac przy Zespole Szkół Budowlanych, od godz. 9:30.
- start – stadion ZSB
- runda na stadionie ZSB, w lewo na boisko asfaltowe, okrążenie boiska, dalej przez bramę szkolną, w lewo łącznikiem w stronę Dr. Męczenników Majdanka, prosto Dr. Męczenników Majdanka, w prawo w ul. Grabskiego, w prawo w ul. Pogodną, w prawo w ul. Słowiczą, w lewo w bramę szkolną prowadzącą na boisko asfaltowe, okrążenie boiska, w prawo na stadion, runda na stadionie
- meta: stadion Zespołu Szkół Budowlanych, ul. Słowicza 3
- dystans: 2200 m
Kategoria 5. Bieg główny – dorośli
godz. 12:20 – start wspólny
zbiórka przed startem – plac przy Zespole Szkół Budowlanych, od godz. 11:00.
- start – stadion ZSB
- runda na stadionie ZSB, w lewo na boisko asfaltowe, okrążenie boiska, dalej przez bramę szkolną, w lewo łącznikiem w stronę Dr. Męczenników Majdanka, prosto Dr. Męczenników Majdanka, w prawo w ul. Grabskiego, w prawo w ul. Pogodną, w prawo w ul. L. Herc, w prawo w Dr. Męczenników Majdanka, w prawo w ul. Grabskiego, w prawo w ul. Pogodną, w prawo w ul. Słowiczą, w lewo w bramę szkolną prowadzącą na boisko asfaltowe, okrążenie boiska, w prawo na stadion, runda na stadionie
- meta – stadion Zespołu Szkół Budowlanych, ul. Słowicza 3
- dystans – 4000 m
Uwaga! Trasy biegu mogą ulec zmianie.
Warunki uczestnictwa. Biegi dla kategorii I–IV
Prawo startu mają uczniowie szkół podstawowych, gimnazjów i szkół średnich. Uczestnicy rywalizują w określonych kategoriach Startujący zobowiązani są posiadać aktualne badania lekarskie, za co odpowiedzialność ponoszą zgłaszający (szkoły, rodzice, opiekunowie).
Osoby niezrzeszone w grupy wypełniają oświadczenie o stanie zdrowia i odpowiedzialności. W przypadku osób niepełnoletnich wymagane jest oświadczenie podpisane przez opiekuna prawnego.
Biegi odbywają się po chodnikach, wzdłuż ulic wymienionych z nazwy (Dr. Męczenników Majdanka, ul. W. Grabskiego, ul. Pogodna, ul. Słowicza) w opisach poszczególnych tras biegowych.
Warunki uczestnictwa. Bieg Główny
W biegu mogą startować osoby zrzeszone w grupy i niezrzeszone. Uczestnicy rywalizują z uwzględnieniem podziału na kobiety i mężczyzn.
Wymagane są aktualne badania lekarskie. Zawodnicy nie posiadający aktualnych badań startują na własną odpowiedzialność, wymagane jest wypełnienie oświadczenia o stanie zdrowia i odpowiedzialności.
Zgłoszenia
Imienne zgłoszenia na listach zbiorowych i indywidualnych, komputerowo – drukowanymi literami, telefonicznie lub emailem (sekretariat@zsb.lublin.pl) będą przyjmowane w sekretariacie Zespołu Szkół Budowlanych od 30 września 2019 r. codziennie w godz. 8:00–15:00 do 12 października 2019 r.
Zespół Szkół Budowlanych im. E. Kwiatkowskiego
ul. Słowicza 3, 20-336 Lublin
tel. 81 444 27 01, 81 444 27 02
e-mail: sekretariat@zsb.lublin.pl
Zgłoszenia w dniu 16 października 2019 r. będą przyjmowane jedynie w wyjątkowych sytuacjach indywidualnych uczestników od godz. 9:30 do godz. 11:00.
UWAGA! Zgłoszenie do biegu musi zawierać podział na kategorie oraz płeć.
Do pobrania:
Partnerem XII Biegu Papieskiego jest Województwo Lubelskie. Lubelskie Smakuj życie!